Justyna Majewska, r.'90, dyplomowana wizażystka-stylistka, kolorystka i psycholog, doświadczona trenerka stylizacji i analizy kolorystycznej, praktyczka i nienasycona pasjonatka tego, czym się zajmuje. To tak w skrócie :).

pasja, wiedza, praktyka

Zaczynałam w 2009 roku jako młodziutka pasjonatka-samouk, gdy świadomość zawodu wizażystki była znikoma, a zawód stylistki kojarzył się wyłącznie ze światem celebrytów. Dziś stoi za mną formalna edukacja zawodowa, a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno wizażystki jak i stylistki. Zrealizowałam mnóstwo wspaniałych projektów: sesji reklamowych, wizerunkowych i edytoriali mody publikowanych przez tytuły takie jak Vogue.it, EsteticaUK, Institute Magazine, Make-Up Trendy i pomniejsze. Już od kilkunastu lat popularyzuję tematykę mody i kreowania wizerunku poprzez swoje Social Media oraz artykuły prasowe.

Przez 7 lat współtworzyłam cenioną akademię Makijaż Art, ucząc stylizacji i analizy kolorystycznej przyszłe wizażystki-stylistki. W tym czasie nie tylko doskonaliłam własny warsztat pracy jako stylistki i kolorystki, ale też nieustannie pogłębiałam rozumienie swojej dziedziny, przekładając praktykę i intuicję na konkretne zasady i wskazówki, weryfikowalne metody i ich rezultaty, które będę w stanie przekazać przyszłym specjalistkom.

Jestem praktyczką i pasjonatką,
którą napędza pytanie "dlaczego?"

Dlaczego ten kolor gra a inny nie. Dlaczego ten fason tak leży na sylwetce. Dlaczego to połączenie wygląda dobrze /a jeśli nie - jak to zmienić. Dzięki temu, przez kilkanaście lat poszukiwań odpowiedzi, odkryłam wiele głębokich i podstawowych prawd i zasad. A że na co dzień zajmuję się przede wszystkim pracą z klientkami indywidualnymi - przekazuję Ci więc wiedzę, skupiając się na jej PRAKTYCZNYM wdrożeniu.

Od 5 lat prowadzę własną firmę, aktywnie pomagając (głównie) kobietom w świadomym kreowaniu swojego wizerunku: dobieram kolory i fasony, uczę stylowego zestawiania ubrań, przeglądam szafy i znajduję ubrania, które idealnie pasują do klientki i jej osobistej szafy marzeń. Czy mówiłam już, że analiza kolorystyczna to główna oś mojej działalności, a dzięki pracy online, moimi klientkami są dziewczyny mieszkające nie tylko poza moimi okolicami, ale także daleko poza granicami Polski (np. w USA i Brazylii)? Dokładnie tak jest!

Niezależnie, czy analiza będzie tylko elementem czy osią Twojej działalności,
dogłębnie ją zrozumiesz i pokochasz tak jak ja.